Klientai dažnai gėdijasi paklausti kas tai yra seo, ir tiesiog nesupranta apie SEO beveik nieko.

Tai visgi, kas yra tas SEO, ir kaip vyksta SEO optimizacija?

SEO- tai angliškų žodžių trumpinys „Search Engine Optimization”. Lietuviškas vertimas šio termino būtų “Paieškos sistemų optimizavimas“

Aptarkime SEO apibrėžimą:

SEO- tai veiksmų visuma, kurias yra atliekamas tinklapio optimizavimas, norint, kad tinklapis sulauktų maksimalaus galimo lankytojų kiekio iš paieškų sistemų, ir tinklapis pagal raktinius žodžius būtų maksimaliai aukštesnėse pozicijose paieškų sistemų rezultatuose.

Toks lankytojų srautas yra maksimaliai orientuotas į tinklapio SEO strategiją ir marketingo koncepciją.

Kas yra svarbiausia klientui užsisakant SEO optimizavimą?

Tinklapis turi būti kiek galima aukštesnėse pozicijose po atliktos Seo optimizacijos ir tinklapio lankytojai turi būti maksimaliai suinteresuoti Jūsų tinklapio turiniu.

SEO optimizavimas yra ilgalaikis procesas, kuris tęsiasi nuo 6 iki 24 mėnesių, ir kainos svyruoja nuo kelių šimtų iki keleto tūkstančių eurų.

SEO nauda

Kas sudaro SEO?

Keliais smulkiais etapais išskirstykime SEO darbų eigą:

SEO sukuria kokybišką tikslinį lankytojų srautą į Jūsų tinklapį. Lankytojai, kurie ateina pirkti Jūsų produktą, o ne šiaip „akis paganyti“ ir yra Seo optimizacijos tikslas.

Svarbiausia ir yra SEO optimizacijoje, kad surasti, ir atvesti tokius pirkėjus, lankytojus.

Tinklapis, kurio SEO yra sutvarkytas, ir tinklapio SEO optimizavimas atliktas įsigilinus į marketingo koncepciją, generuos išskirtinai didelį pardavimų kiekį.

Kai jau turime atlikę SEO optimizaciją, ir turime tikslinių lankytojų srautą, tada, mums reikia didinti galimų lankytojų srautą, „pavagiant“ lankytojus iš konkurentų, optimizuojant tinklapio SEO konkrečiai tikslinių lankytojų srauto generavimui.

Natūralūs paieškos rezultatai- tai milžiniškos pardavimų galimybės, kurios Jums nekainuoja nieko.

Tai kodėl gi nepasiimti tų potencialių klientų?Susisiekite su mumis, mes Jums pasiūlysime galimą sprendimą.

Kalbėdami apie SEO galite išgirsti terminą SERP.

Kas yra SERP?

Tai yra angliškų terminų trumpinimas "Search engines rezults page".

Tai yra toks paieškų sistemų gražinamas puslapis, kuriame yra išreitinguotos paieškos pagal raktinius žodžius, ir pagal Googlė vertinimą.

Jūsų tikslas, atlikti Seo optimizaciją taip, kad su tam tikru raktiniu žodžiu Jūsų puslapis to raktinio žodžio SERP puslapyje būtų pirmose pozicijose.

Kodėl reikia optimizuoti interneto svetainę?

Kiekvieną dieną yra publikuojama daug milijonų įrašų paieškos sistemoje google. To sekoje žinome, kad kiekvieną dieną atsiranda vis daugiau konkurentų, kurie su geru turiniu bando pasiekti kiek galima aukštesnes google pozicijas.

Tinklapiai, kurie nėra optimizuoti pagal seo standartus, o dažnu atveju, su kuriais nedirba seo specialistas, neturi jokių galimybių prasimušti į google top pozicijas. Populiariausių užklausų konkurencija google yra tiesiog neįtikėtinai didelė.

Reikia žinoti, kad jeigu Jūsų tinklapio nėra pirmame google puslapyje pagal Jūsų raktinių žodžių junginį, vadinasi Jūs iš google negaunate lankytojų. Pasiekti maksimalaus lankytojų kiekio iš google paieškos galima tik tinkamai ir nuodugniai atliekant tinklapio seo optimizavimą.

seo optimizavimas