„Adwords“ ar SEO?

Kaip žinoti, man geriausiai tiks  „Adwords“ ar SEO optimizavimas?

Jeigu turite e-shop ir finansai leidžia, tada reikia naudoti „Adwords“ kampaniją ir tuo pačiu metu vystyti ir plėtoti tinklapio SEO.

SEO vystymas užtrunka nuo 6 iki 12 ar netgi 18 mėnesių, tad tuo laikotarpiu, įmonei pajamas turi generuoti „Adwords“ kampanija.

Mūsų tikslas- „Adwords“ kampaniją išnaudoti Jūsų tinklapio pardavimų didinimui, tol, kol tinklapis sulaks pakankamo lankytojų srauto iš paieškų sistemų naudojant nemoką SEO lankytojų srautą.

Adwords ar seo

Kas yra „Adwords“:

  • tai pati efektyviausia reklama Googlės paieškų sistemoje;
  • tai pats brangiausias reklamos tipas internete;
  • tai viena iš sunkiausiai tvarkomų ir optimizuojamų reklamos platformų internete;
  • tai garantuotas klientų srautas į Jūsų tinklapį;

Google „Adwords“ reklama yra pati efektyviausia, nes reklama yra pateikiama tekstine ir vaizdine medžiaga, yra pateikiama tiems, kam programa buvo sukurta.

Svarbiausias klausimas naudojant „Adwords“- kaip tinkamai susikonfigūruoti „Adwords“ reklamą, kad būtų maksimalus ROI.

Kaip tinkamai susikurti „Adwords“ kampaniją, kad Googlė „ištrauktų“ maksimaliai mažai pinigų iš Jūsų, o Jūs gautumėte maksimalų galimą lankytojų srautą į tinklapį?

Jeigu turite klausimų, arba nežinote, kiek skirti „Adwords“ kampanijai, kaip ją tinkamai paleisti, susisiekite su mumis, mes Jums pasiūlysime optimaliausią reklamos variantą.

Google „Adwords“ galite naudoti tiesioginių klientų paieškai, kai už kiekvieną atvestą klientą į Jūsų tinklapį, Jūs sumokate mokestį.

Arba, Jūs galite mokėti „Adwords“ už tai, kad Jūsų reklama būtų rodoma maksimaliam vartotojų kiekiui, ir Jūsų įmonė ar produktas sulauktų maksimaliai galimos informacijos sklaidos.

Google „Adwords“ kampanija neturi dydžio apribojimų.

Jūs galite daryti labai mažą „Adwords“ kampaniją, arba daryti be galo didelę internacionalinę reklamos kampaniją.

Viskas yra apibrėžta reklamos biudžeto dydžiu.

Adwords ir SEO pozicijos

Ką mes atliksime už Jus darydami Jūsų  „Adwords“ kampaniją?

  • Atliksime nuodugnią Jūsų tinklapio analizę, įvertinsime Jūsų marketingo kryptį;
  • Nustatysime, kokie raktiniai žodžiai generuotų Jūsų tinklapiui maksimalų ROI;
  • Sukursime ir išplėtosime Jūsų „Adwords“ kampaniją su optimaliausiais raktiniais žodžiais;
  • Stebėsime, koordinuosime, koreguosime Jūsų „Adwords“ kampaniją einamu metu;
  • Pateiksime išsamią piniginę bei rezultatų ataskaitą už ataskaitinį laikotarpį.
  • Jūs kiekvieną dieną galite matyti savo „Adwords“ kampaniją ir kaip ji yra vystoma, kaip leidžiamas kampanijos biudžetas.

Jūs visiškai kontroliuojate savo skirtų finansų panaudojimą.

Adwords galima naudoti kaip reklamos generavimo kanalą, kai mokama už reklamos paspaudimą PPC (anglų – Pay per click) arba už reklamos parodymą.

Mokama reklama google paieškoje yra išskirta ir yra aukščiau, negu nemokami seo rezultatai.

Dažnu atveju būsimi klientai patys konfiguruoja ir paleiždia Adwords kampanijas, tačiau per laiką pamato,kad reklama yra neefektyvi ir kainuoja labai daug. Google Adwords tikslas yra parodyti Jūsų reklamą panaudojant kuo duagiau Jūsų pinigų. Jeigu Jūs neteisingai sukonfigūravote google adwords kamaniją, tokiu adtveju reklama sunaudosa visus Jūsų skirtus pinigus, tačiau planuotų pardavimų Jums nesugeneruos.

Tik kvalifikuotas Adwords specialistas gali tinkamai optimizuoti, paleisti, redaguoti bei prižiūrėti Adwords kamapniją, kad maksimalus rezultatas būtų pasiekiamas kuo mažesnėnėmis reklamos lėšomis.

Konfiguruodami savo Adwords kampaniją tuite nuolatos stebėti, pagal kokius raktinių žodžių junginius žmonės ateina į Jūsų tinklapį, kokias užklausas panaudojo, bei kokius raktinius žodžius reikia pažymėtri neigiamais, kad jie daugiau su Jūsų reklama nebūtų rodomi.